Prodej bytů Almeria, Španělsko

nemovitost
makler
BV Reality
Jaroslava Birhanzlová
724833244

Č.zakázky: 110103
Lokalita:
Město:
Typ objektu: Byty
Druh:
Počet podlaží: 0
Podlaží: 0
Plocha: -
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -

Dovolte nám, abychom vám představili Mar de Pulpí – Jarilla, 5. Fáze
oceněného projektu v Almeríi, situovaný pár kroků od pláže, v blízkosti města San Juan de Los Terreros. S 1, 2 až 3-lůžkovými byty plnými světla s prostornými terasami a velkorysými společnými prostorami, obklopenými prostornými bazény a krásnými zahradami, harmonicky vklíněnými do okolní krajiny, rezonuje poslední fáze tohoto projektu s celkovou filosofií Mar de Pulpí: „sporty a odpočinek v úžasném středozemním klimatu“.
S ohledem na umístění, všechny nemovitosti mají výhled na moře, hory nebo rozlehlé zahrady a plochy s bazény či zástavbu. Byty v přízemí mají verandy a soukromé zahrádky, byty v prvním patře mají prostorné terasy a ty v posledním patře se honosí terasami a velkorysými střešními solárii.
Obchodní centrum v Mar de Pulpí se supermarketem, sportovními potřebami a různými restauracemi se nacházejí v blízkosti, na místě vzdáleném jen pár minut pěší chůzí.
Navíc, ve vzdálenosti pouhých 500 m se nachází město San Juan de Los Terreros se všemi službami nezbytnými pro každodenní život. Město Aguilas, které nabízí různá obchodní centra a veškeré pohodlí města, je dosažitelné krátkou zajížďkou autem. Golfové kluby Aguilon a „Desert Spring“ se nacházejí v bezprostřední blízkosti, oba nabízejí 18-ti jamková golfová hřiště.
88 000 EUR
Pozn.:ceny od 88 000,- do 202 000,-EURO dle velikosti
Může Vás také zajímat
nemovitost
Prodej bytu 3+kk/střešní terasa, balkon v Residenci Silene, Punta Prima, Alicante, Španělsko
147 000 EUR
nemovitost
Prodej bytu 3+kk/střešní terasa v novostavbě, Orihuela Costa, Alicante, Španělsko
175 000 EUR
nemovitost
Prodej apartmánů, Costa Maya, Mexiko
235 000 EUR
nemovitost
Prodej bytů 3+kk,Murcia, Španělsko
88 000 EUR