Prodej RD Pořešice, okr. Příbram

Prodej rodinného domu z roku 1880 v obci Pořešice, okr. Příbram. Jedná se o přízemní rodinný domek se zahrádkou o celkové výměře 187 m2, zastavěná plocha a nádvoří. Dále k domu přísluší zemědělské stavení ( stodola, a menší stavba ), které se nachází proti rodinnému domu přes obecní vozovku. Stodola má cihlovou konstrukci, střecha a trámoví jsou v dobrém stavu, menší stavba
( dřevostavba ) je o jedné místnosti, podsklepená s malou půdičkou. K těmto nemovitostem přísluší pozemek o výměře 277 m2 – zastavěná plocha a nádvoří. Dále zahrádka o výměře 36 m2. Dále se na pozemku nachází zděná garáž o výměře vnitřního prostoru cca 15 m2.
Vnitřní uspořádání domku : veranda s oknem, vstup do místnosti která sloužila jako koupelna a kuchyň. Z tohoto prostoru je v čele menší místnost, kde by se dala vybudovat koupelna a WC. Dále z prostoru je vstup po pravé straně do místnosti, kde je postavená pec, na které se dříve spalo, na podlaze jsou prkna. Do druhé místnosti je vstup po levé straně. Dále vstup do půdního prostoru je vedle hlavního vchodu kde je menší prostor o cca 12 m2, kde jsou schody na půdu, která může sloužit jako sklad sezonních věcí. Podlahy v pokojích dřevěné a na verandě a ve vstupní místnosti stará dlažba. Okna dřevěná. Střecha vlnitý eternit. Zdivo jak vnitřní tak venkovní ve špatném stavu. Stropy ve všech místností dřevěné ( povaly ). Inženýrské sítě – elektro hliníkové vedení odpojeno. Voda – obecní. Odpad není – nutno vybudovat jímku, septik.
Nemovitosti je nutné rekonstruovat.
Občanská vybavenost Vysoký Chlumec – obecní úřad, nákupní obchody, restaurace, pošta a pod. Sedlčany 7 km – kompletní občanská vybavenost : nákupní centra, restaurace, pošta, nemocnice. Příbram – 40 km. Praha 80 km.

570 000 Kč
Č.zakázky: 110213
Lokalita: Pořešice
Město: Vysoký Chlumec
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 2+kk
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 500 m2
Užitná plocha: 80 m2
Zastavěná plocha: 464 m2
Obytná plocha: 67 m2
Plocha pozemku: 36 m2
Energetická náročnost:G